+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Mikroskopai

Mikroskopas skirtas mažų, plika akimi neįžiūrimų, objektų stebėjimui, todėl tai naudingas prietaisas ne tik mokslinėje, bet ir edukacinėje veikloje. Mes siūlome virš 100 DeltaOptical, Euromex, Levenhuk, Bresser ir kitų gamintojų mikroskopų modelių pradedantiesiems ir pažengusiems tyrinėtojams. Aukščiausios klasės mikroskopai garantuos tikslesnius stebėjimų rezultatus.

Rodoma: 24 126
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 6 puslapių
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. ...
  6. 6
  7. 24 126 prekių
  8. Toliau

Mikroskopas yra optinis prietaisas, skirtas stebėti mikroskopinio dydžio objektus, tokius kaip bakterijos, virusai, ląstelės arba cheminių medžiagų struktūros, kurios yra per mažos, kad būtų matomos neaparatiniu žvilgsniu. Mikroskopai yra esminis įrankis biologijoje, chemijoje, medicinoje, materialų moksle ir kitose mokslinėse srityse.

 

OPTINIAI IR SKAITMENINIAI MIKROSKOPAI - RINKITĖS SAU LABIAUSIAI TINKAMĄ

Optiniai mikroskopai naudoja optinę sistemą, kuri apima lešių ir okuliarus, kad sukurtų padidintą vaizdą. Skaitmeniniai mikroskopai, kita vertus, turi integruotą kamerą ir leidžia stebėti objektus per ekraną arba perduoti vaizdą į kompiuterį. Kiekvienas tipas turi savo privalumų, priklausomai nuo naudojimo srities ir poreikių.

Optiniai mikroskopai, tokie kaip binokuliniai, stereoskopiniai arba fotoniniai, dažniausiai naudojami biologiniuose tyrimuose. Jie leidžia stebėti gyvus organizmus, ląsteles arba kitus biologinius objektus trimatėje perspektyvoje. Skaitmeniniai mikroskopai, priešingai, yra efektyvūs tyrinėjant mikroskopinius objektus, kurie nėra regimi neaparatiniu žvilgsniu, ir leidžia fiksuoti ir saugoti vaizdus.
 

Optiniai mikroskopai:

  • Binokuliniai mikroskopai: Naudojami stebint preparatus biologijoje arba medicinoje, suteikia stereoskopinį vaizdą.
  • Monokuliniai mikroskopai: Dažniausiai naudojami stebint plonas ląsteles, organizmų struktūras ir kitus mikroskopinius objektus.

Skaitmeniniai mikroskopai:

  • USB mikroskopai: Paprasti, nebrangūs mikroskopai, kuriuose integruota kamera ir gali būti prijungti prie kompiuterio arba kitų įrenginių.
  • Skaitmeniniai stereoskopiniai mikroskopai: Teikia trimatį vaizdą, yra naudojami stebint biologinius ir medžiagų mokslus.

 


MIKROSKOPŲ PRIEDAI: STIKLIUKAI, KAMEROS, OKULIARAI

Mikroskopų priedai yra esminiai įrankiai, kurie praplečia mikroskopo galimybes, pagerina stebėjimą ir leidžia tyrinėti objektus iš naujo kampo arba fiksuoti stebimus vaizdus. Šie priedai būna įvairių tipų ir atlieka skirtingas funkcijas, prisidedant prie efektyvesnio darbo ir tikslesnių rezultatų. Objektyviniai stikliukai (didinimo lęšiai) prideda papildomą padidinimą mikroskopui, leisdami matyti objektus iš artimesnio atstumo. Lešiukai su specialiomis dangomis naudojami specifiniams tyrimams, pavyzdžiui, pateikiant spalvas arba keičiant kontrastą. Dengiamieji stikliukai su specialiomis dangomis naudojami objektų stabilumui ir apsaugai nuo išorinių veiksnių. Ergonominės okuliarų gumos užtikrina komfortiškumą mikroskopo naudotojo rankai, sumažina nuovargį ir leidžia ilgiau patogiai dirbti. Vaizdo ir foto kameros mikroskopams suteikia galimybę fiksuoti mikroskopo vaizdus ir fotografuoti stebimus objektus. Specializuotos kameros mikroskopams nudojamos specifiniams tyrimams. Skaitmeniniai okuliarai mikroskopams eidžia tiesiogiai peržiūrėti mikroskopo vaizdus. Kompaktiški okuliarai užtikrina aukštos kokybės vaizdo peržiūrą. Kiekvienas iš šių priedų prisideda prie mikroskopijos procesų efektyvumo ir suteikia daugiau galimybių tyrinėjant įvairius objektus. Priedų įvairovė leidžia pritaikyti mikroskopą konkretiems tyrimams, atsižvelgiant į reikiamas funkcijas ir objektus, kurie bus stebimi.

 

Mikroskopai suteikia galimybę tyrinėti mikroskopinį pasaulį, kuris yra neįmanomas regimi neaparatiniu žvilgsniu. Jie yra nepakeičiamas įrankis moksle, medicinoje ir įvairiose tyrimų srityse, suteikiantys išsamesnį supratimą apie mažiausius gyvuosius organizmus ir medžiagas.